Nowy rok szkolny na misji w Kamerunie
with Brak komentarzy

2019 rok jest dla katolickiej szkoły w Nguelemendouka błogosławiony.

Dzień dziecka w Paragwaju
with Brak komentarzy

16 sierpień to w Paragwaju święto dzieci. W tym dniu wspominamy bolesne wydarzenie z historii tego kraju.

Kolonie wakacyjne w Kamerunie
with Brak komentarzy

Parafia Matki Bożej Wniebowziętej w Nguélemendouka od wielu lat  organizuje kolonie wakacyjne, które odbywają się dzięki Zgromadzeniu Sióstr Michalitek.

Zimowe ferie w Paragwaju
with Brak komentarzy

W dniach od 1 do 14 lipca dzieci paragwajskie cieszyły się  zimowymi feriami. W tym okresie staraliśmy się zorganizować zajęcia dla naszych podopiecznych.

Dzień Dziecka Afrykańskiego
with Brak komentarzy

Dzień ten po raz 29. oficjalnie obchodzony w Kamerunie miał szczególny charakter na misji Nguelemendouka, bo w dniach 14-16 czerwca 2019 zgromadził 1200 dzieci.

Misyjne atrakcje na Michaylandzie
with Brak komentarzy

Jak w poprzednich latach, wśród atrakcji Dnia Dziecka w Miejscu Piastowym  „na górce” 4 czerwca nie mogło zabraknąć akcentu misyjnego.

Niedziela Bożego Miłosierdzia w Kamerunie
with Brak komentarzy

Na misji Atok w sanktuarium Miłosierdza Bożego, w diecezji Doumé – Abong – Mbang, odbyły się uroczystości w związku z Niedzielą Bożego Miłosierdzia.

Triduum paschalne w Paragwaju
with Brak komentarzy

Święte dni paschalne – to dla nas czas intensywnej pracy z dziećmi i młodzieżą. W naszej parafii odbywają się celebracje w 6 sektorach, obejmujących 37 kaplic.

Niedziela Palmowa na misjach w Ňemby
with Brak komentarzy

W przeżywanie zbliżającej się Paschy wprowadziła nas uroczystość Niedzieli Palmowej. Całą wspólnotą wybrałyśmy się na Cerro Ňemby, gdzie odbył się uroczysty wjazd Jezusa na osiołku i błogosławieństwo palm.

1 2 3 4 9