Dzieci z różańcem przed Matką Bożą w Kamerunie

Dzieci z różańcem przed Matką Bożą w Kamerunie

with Brak komentarzy

W Balengou w Kamerunie, razem z siostrami, dzieci zgromadziły się na wspólnej modlitwie różańcowej. Było to piękne wydarzenie, które zgromadziło najmłodszych wokół Matki Bożej i stało się okazją do wspólnego zawierzenia Jej swoich intencji.

Każde wypowiedziane „Zdrowaś Maryjo” dzieci łączyły z prostym, a zarazem wymownym gestem – trzymały w dłoniach różyczkę, którą następnie składały przed wizerunkiem Matki Bożej jako znak swojej miłości i oddania.

Jednego z dni różaniec został odmówiony podczas procesji po Mszy Świętej o godzinie 6.00 rano wraz z wiernymi parafii. W modlitwie polecano Bogu intencje Ojca Świętego, szczególnie prosząc o pokój na świecie. Nie zabrakło również modlitwy za wszystkich Drogich Dobroczyńców misji, dzięki którym możliwe jest prowadzenie dzieł ewangelizacyjnych i niesienie pomocy potrzebującym.

To piękne świadectwo wiary pokazuje, że także najmłodsi z wielkim zaangażowaniem uczą się modlitwy i powierzania swojego życia Matce Bożej.

Leave a Reply